Principala
Profilul meu
Inregistrare
Iesire
Login

ca Guest
Grupa "Guests"Bine ati venit Guest


[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentului forumului · Cautare · RSS ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Revolution METIN 2 » Probleme Legate de SV metin Sau metin » Am o problema legata de sv..
Am o problema legata de sv..
marianData: Miercuri, 2010-08-25, 10:33 PM | Mesaj # 1
Private
Grup: Membri
Mesaje: 6
Reputaţie: 0
Status: Offline
Ok unii ma stiti sunt SpiderX depe sv si am o nelamurire...
De ce sunt atatia mod`s si gm?
Sunt ff multi in afara de 2-3 playeri restu numai mod si gm.
In fine asta e o problema,dar cealalta e ca toti primesc iteme :| otel +9 etc... si eu stau ca prostu la metine de 85 cate juma de ora...cn nu ma crede ii arat si itemele de la metin....si cei care nus idioti ca mine sa munceasca cere si primeste:| mi se pare nasol fata de ppl noi si fata de mine...
Anyway sper sa se rezolve

Have a nice day ^^

 
WhiteWishData: Miercuri, 2010-08-25, 11:06 PM | Mesaj # 2
Major general
Grup: Moderators
Mesaje: 27
Reputaţie: 23332
Status: Offline
Sunt de acord cu tine dar...

Zimi mie ca nu ai o satifactie mai mare cand iti gasesti tu propriile iteme decat cei care cer?? Chiar te intereseaza atat de mult ca X , Y si Z au otel +15 si otrava +20?

Cei care au toate itemele pe are le vor...cat crezi ca vor mai juca? :)))


We Ride Together , We Die Together !
 
marianData: Miercuri, 2010-08-25, 11:09 PM | Mesaj # 3
Private
Grup: Membri
Mesaje: 6
Reputaţie: 0
Status: Offline
Quote (WhiteWish)
Sunt de acord cu tine dar...

Zimi mie ca nu ai o satifactie mai mare cand iti gasesti tu propriile iteme decat cei care cer?? Chiar te intereseaza atat de mult ca X , Y si Z au otel +15 si otrava +20?

Cei care au toate itemele pe are le vor...cat crezi ca vor mai juca? :)))

Da ai dreptate...dar credema ca te oftici cand vezi ppl cu otel etc.. si te uiti la itemele tale...

Oh si inca ceva asta e pentru GA...sincer sunt complet dezamagit:| credeam la inceput ca ve-ti face treaba buna dar s-a dovedit a fi....
Deci dati vreo 6 rebooturi si nu vad nicio schimbare:| arcul ala de 65 care il vinzi cu 60kk asa a ramas,la fel si bonusurile cu 200kk.
Sincer VEEX in loc sa te pui pe liber,sa faci atatea concursuri cu ghicitori mai bine vati ocupa de svr (imi cer scuze daca am fost prea direct).
Iar serverul e 7/24:| si nu glumesc,adica toata ziua a fost inchis si cand am intrat mi sa spus ca sa lucrat la shopuri etc.. si cand sa intr supriza:| totul era la fel !
blink blink huh

P.S: Sper sa se rezolve si problemele astea... booze booze booze

Mesajul a fost editat de către marian - Miercuri, 2010-08-25, 11:14 PM
 
BlueStarData: Luni, 2010-09-06, 1:14 AM | Mesaj # 4
Private
Grup: Membri
Mesaje: 4
Reputaţie: 20
Status: Offline
[color=blue]:D io shtiu de cei care primesc totu pe gratis dar nu are rost sa fi invidios mai bne iti vezi de treaba stiind ca dupa munca ta iti va veni rasplata ala ce stie ca a cerut cv si i s-a dat mura in gura........ cool
 
Deea4598Data: Luni, 2010-10-11, 2:46 PM | Mesaj # 5
Private
Grup: Membri
Mesaje: 1
Reputaţie: 0
Status: Offline
servarul asta cerd ca nu se mai deschide niciodata
 
Forum » Revolution METIN 2 » Probleme Legate de SV metin Sau metin » Am o problema legata de sv..
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:


Copyright MyCorp © 2024Găzduit de către uCoz